panteri_01Po sérii odhlášek našich hráčů zůstal Petr Krejčí nakonec jediný, kdo hájil prosecké barvy ve velkém otevřeném badmintonovém turnaji pořádaném oddílem SK Panteři Kladno ve sportovní hale Jeremi ve Stodůlkách a hájil je nanejvýš se ctí.

panteri_02Turnaj hraný švýcarským systémem na šest kol byl výborně organizovaný, v krásné a plně vybavené sportovní hale, měl spád i slušnou výkonnostní úroveň.

Petr nastoupil v prostřední nejpočetněji obsazené věkové kategorii (2003-2005) a v konkurenci 44 hráčů a hráček skončil těsně pod stupni vítězů, na nepopulárním čtvrtém místě – bod před pátou Michaelou Říhovou z Berušek a jen bod za druhým Lukášem Prokopem ze Spojů resp. třetí Adélou Schořovou z Králova Dvora. V první pětce byl Petr jediným zástupcem ročníku 2004 mezi o rok staršími protivníky.

Petr odehrál turnaj s bilancí čtyř suverénních vítězství včetně cenného skalpu o rok staršího karlovarského Ondřeje Manna, jedné remízy a jedné prohry – nestačil pouze na suverénní vítězku této kategorie, Natálii Štěříkovou z Nejdku, která tuto kategorii opanovala se šesti suverénními výhrami bez jediné bodové ztráty. I přes nepopulární „brambory“ pro Petra snad pozitivní impuls do další tréninkové práce.