Badmintonový oddíl

Czech Junior International v Orlové: Adam hrál čtvrtfinále čtyřhry!

Ve dnech 19.-21. listopadu hostila Orlová tradiční turnaj – Czech Junior International, mezinárodní mistrovství ČR do 19 let. Letos za skvělé účasti včetně hráčů z asijských zemí, takže konkurence byla velkou výzvou. Tu přijal náš hráč Adam Šulc, který startoval v obou párových disciplínách. A v deblu s Matějem Rzeplinskim dokonce prošel do čtvrtfinále!

Výsledky: online

Mix hrál Adam společně s Klárou Šilhavou. Hned v prvním kole však odešli poraženi od polského páru Piotr Heinke – Daria Zimnol 16:21 a 19:21.

Debl s Matejem Rzeplinskim začal náročným prvním kolem – anglický pár Charlie Castle – Jason Ou budil respekt. Kluci ale předvedli skvělý výkon a vyhráli 16:21 23:21 a 21:17. Ve druhém kole si poradili s nasazenou dvojicí z Estonska Mario Kirisma – Robin Schmalz 21:14 a 21:15. Čekalo je čtvrtfinále a souboj o medaili proti malajsijské dvojici Muhammad Faiq – Lok Hong Quan. Tady už byli soupeři o něco silnější a po prohře 15:21 a 15:21 je z toho tedy krásné páté místo.

Adam turnaj hodnotil pro Czechbadminton.cz: „Tím, že se mi v té hale hraje dobře a je to navíc domácí prostředí, tak se mi tu moc líbí. Na druhou stranu beru to jako každý jiný mezinárodní turnaj, navíc jsme do Orlové jeli opravdu dlouho, takže mi to trochu připomíná zahraniční akce.“ Adam dále chválil spolupráci s Matějem Rzeplinským: „Musím říct, že jsme si na sebe dost rychle zvykli, víme, kdo pokrývá danou část kurtu. Myslím, že pokud bude možnost společného tréninku, tak za naši další spolupráci budu moc rád a věřím, že spolu můžeme být opravdu dobrým párem.“

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponzoři a partneři