Badmintonový oddíl

Nation to Nation U13: český výběr získal 3. místo

322964152_862227755009467_3230718596851390127_nVe dnech 13.-15. ledna se v Pécsi odehrál další ročník tradičního týmového mezinárodního turnaje Nation to Nation kategorie U13. Při účasti sedmi družstev ze šesti států nechyběla ani Česká republika, do jejíhož kádru byly vybrány dvě naše hráčky Agáta Maixnerová a Kristýna Gerbelová. Holky sehrály spoustu dobrých zápasů a pomohly získat krásné bronzové umístění.

Výsledky: online

Na prvním místě se umístil domácí výběr Maďarska, druhé si vybojovalo Slovinsko, jež české hráčky a hráče porazilo nejtěsnějším poměrem 5:4. Další utkání, včetně vždy zajímavého derby se Slovenskem, už naši reprezentanti vyhráli a mohli se tak radovat z umístění na stupních vítězů.

Nation to Nation je velkým zážitkem díky mezinárodní konkurenci, krásné hale a podmínkách a možnosti bojovat za tým a vzájemně se podporovat. Věříme, že zážitek a zkušenost, kterou před nimi prožila už řada proseckých hráčů, holky správným způsobem namotivuje, aby na sobě i dále pracovaly a zlepšovaly se.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sponzoři a partneři