Badmintonový oddíl

Příměstský tábor od 17. 8. v BB Aréně, v autobuse i cesty pěšky

118474060_309772956769666_8324339579541864459_nV týdnu od 17. 8. nás čekal předposlední a organizačně náročný týden a přejížděním autobusem do letňanské BB Areny. Vše pod vedením trenérů Anežky Limanovské, Kačky Krejčové, Vojty Dohnala, Ondry Dlouhého a Tomáše Krajči.

V týdnu jsme se zaměřili na zadní část kurtu – obranné i útočné kombinace. Využili jsme i starších spoluhráčů, kteří také trénovali v letňanské BB Aréně a vyzkoušeli si pár taktických kombinací. Zároveň naše hráče čekalo spousta kondičních cvičení, přeběhy po kurtu a velké dávky posilování i stabilizace celého těla. Využili jsme opět cvičení zdravá záda v klubu NoLimits, kdy si všichni hráči i trenéři vyzkoušeli a narovnali se na prknech pod vedením trenérky Kamily Mach Půlpánové.

Během soustředění jsme si užili již tradiční přespávačku, zpěv táborových písní se sborem Dany Houdkové AsiHlasy a k tomu opékání buřtů před Knoflíkem na Náměstíčku. Děkujeme centru Knoflík za prostory a dlouhodobou spolupráci, klubu NoLimits, jídelně Branka za opět skvostné obědy a BB Aréně za možnost soustředění.

Prohlédněte si: foto ze soustředění

Anežka Limanovská

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři