Badmintonový oddíl

Přípravný camp IV: deblové soustředění v domácí hale

deblovkaVe dnech 24.-28. srpna uzavřela letní přípravu tradiční Deblová škola. V prostorách naší domácí haly na Proseku se připravovalo více než 20 juniorských a dospělých hráčů. Deset tréninkových jednotek se věnovalo nácviku standardních situací podání, příjmu a 3. míče, parametrů útoku, konzistence a kvality obrany v deblu a spolupráce ve dvojici. V neděli došlo i na trénink zaměřený na smíšenou čtyřhru a otevřené zápasy.

Vysoké tempo a nasazení všech hráčů společně s pozitivní atmosférou pomohly zvládnout poslední prázdninový týden. Velký dík patří našim hráčům i za pomoc s tréninkem mladší skupiny a za sparingové zápasy v pátek dopoledne, kdy ochotně hráli s mladšími, radili jim a povzbuzovali je v jejich úsilí.

Od příštího týdne se rozjede pravidelný tréninkový program a naši hráči vstoupí i do soutěží ČBaS. Přejme si, ať udrží pozitivní nastavení, dobrou formu a prodají natrénované hodiny. Díky za pomoc s celou letní přípravou patří jednotě SK Prosek Praha, BB Areně, centru Knoflík, trenérskému týmu a jeho asistentům, rodinám hráčů a všem, kdo nás podporují v nikdy nekončícím úsilí být vždy o něco lepší, než předtím ;-)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři