Badmintonový oddíl

Turnaje GP: o pohár předsedy a další úspěšné turnaje

WhatsApp Image 2021-12-19 at 19.57.42V posledním předvánočním víkendu řada našich hráčů startovala také na otevřených turnajích GP. Prohlédněte si přehled výsledků a úspěchů, kterých dosáhli v Plzni, Mostě či Praze.

GPC U13 Vinoř

Výsledky: online

Zúčastnili se: Kristián Bíba, Kristýna Gerbelová, Vladimír Svoboda

3. místa získali Kristýnka v singlu a Kiki v mixu s D. Dušánkovou.

GPC U15 Most

Výsledky: online

Zúčastnili se: Justýna Bíbová, Gabriela Frühaufová, Klára Gerbelová, Klára Tvrdíková

Klárka G. se stala vítězkou dvouhry, společně s Gabčou získaly 2. místo v deblu, 3. pozici ve stejné disciplíně vybojovaly Justy a Klárka T.

GPC U15 + U19 Plzeň

Výsledky: online

Zúčastnili se: Justýna Bíbová, Petr Bříza, Jana a Veronika Flusserovy, Gabriela Frühaufová, Jiří Matuška, Josef Rákosník, Klára Tvrdíková

V kategorii U19 získala 2. místo Jana v mixu s Vojtou Havránkem a stejné umístění též v deblu s Terezou Burdovou. Pepa skončil na 3. místě v deblu kluků spolu s Matějem Novákem.

V kategorii U15 vybojoval Petr zlatý hat-trick – vyhrál singl, debl s Danielem Peškem a mix s Veronikou Flusserovou. Ta dále získala ještě 2. místo v singlu holek, třetí byla Gabča.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři