Badmintonový oddíl

Týden od 23. srpna: příprava dvou skupin v domácí hale na Proseku

240822162_1412615882455593_2638965506424378491_nV týdnu 23.-27. srpna proběhl v naší domácí hale na Proseku poslední týden letní přípravy. Dvě početně obsazené skupiny hráčů se střídaly v tělocvičně, starší formou dvoufázového tréninku vč. kompenzačních cvičení, mladší formou příměstského tábora ve spolupráci s centrem Knoflík. Tréninky mladším připravily a vedly Anežka Limanovská a Kateřina Krejčová, starší trénovali pod vedením Tomáše Krajči.

Mladší v badmintonové přípravě zopakovali údery postupně od přední části kurtu dozadu, došlo i na horní údery a hraní zápasů včetně vždy cenného zapojení starších spoluhráčů.

Starší se zaměřili na zadní část kurtu a hráli řadu intenzivních kombinací s krátkým časovým intervalem. Také došlo na možnost pilovat techniku individuálně. V úterý program doplnilo cvičení pod vedením fyzioterapeutky Kamily Jandáčkové, hned dvakrát se také hráči zúčastnili videorozboru. Obě skupiny hráčů pak měly možnost zacvičit si pro zdravá záda v centru Knoflík.

Také poslední týden proběhl v pracovní atmosféře, dobré náladě (o trochu lepší, když se třeba vydařil kanadský žertík s botami ;-) ) a už se těšíme na první turnaje.

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Turnaje a nejbližší akce

Nejsou žádné nejbližší turnaje ...

Začni s badmintonem: nábor 2018

Sponzoři a partneři