O víkendu 18.-19. března zakončilo poslední kolo letošní sezonu 2. regionální ligy Prahy a Středočeského kraje. Do akce se opět dostaly hned tři prosecké týmy. Béčko i přes první porážku v sezoně udrželo první místo a raduje se z titulu přeborníků. Déčko v konečné tabulce obsadí čtvrté a céčko potom šesté místo, oba týmy se udržely a budou moci stejnou soutěž hrát i v příští sezoně.

B-tým nastoupil pod vedením kapitána Miloslava Beznosky ve složení Filip Stádník, Václav Obhlídal, Natálie Stará a Jitka Benešová. Vzhledem k omezení na sestavu 3+2 bylo nutné skrečovat zápasy. I tak se podařilo dosáhnout na remízu 4:4 s týmem Meteor Praha B. Proti Astře B z toho byla první a jediná porážka v sezoně poměrem 2:6. Celkově však béčko se 38 body ovládlo tabulku 2. ligy a bude moci bojovat v baráži o západní skupinu 1. ligy.

Tým SK Prosek Praha C nastoupil ve složení kapitán Jan Jurka, Šárka Vlášková, Veronika Tvrdíková, Diana Pražáková, Radovan Gregor, Filip Týc, Michal Bathory a Josef Rákosník. V prvním důležitém utkání bohužel céčko podlehlo SK Hamr B poměrem 3:5. Ve druhém si však céčko poradilo stejným poměrem s týmem BK 1973 Benátky B a tím odsunulo svého soupeře na celkové 7. místo o jediný bod. Šestá příčka znamená udržení v soutěži bez nutnosti hájit příslušnost v baráži.

SK Prosek Praha D pod vedením kapitána Jana Šnaiberka nastoupil ve složení Karolína Nachtmanová, Vlad Stolowitzki, Tomáš Orlík, Marek Schumpeter a Petr Krejčí. Lehce oslabená sestava v prvním utkání podlehla Benátkám B poměrem 3:5, druhý duel přinesl remízu 4:4 s týmem SK Hamr B. Celkově však déčko skončilo na krásném čtvrtém místě v konečné tabulce.

Prohlédněte si: konečná tabulka a statistiky