ackaO víkendu 28.-29. ledna hostila BB Arena Štěrboholy turnaj GPA kategorie U13. Tento turnaj pořádal náš oddíl a zejména díky podpoře a obětavé pomoci našich členů a jejich rodin se nám povedlo zorganizovat první měření sil mladších žáků v sezoně 2023. Radost nám udělala i čtveřice proseckých účastníků, když Agátka Maixnerová zvítězila ve dvouhře a ve smíšené čtyřhře společně s Kikim Bíbou, medaile získali i Kristýnka Gerbelová a Vládík Svoboda.

Výsledky: online

Dík za průběh víkendu patří všem sponzorům akce, zejména BB Arena, 3D Eagle, Pekárny Odkolek, Neit Consulting, Tiskárny Maestro a další, kteří poskytli drobné či větší ceny a odměny pro účastníky, TJ Astra ZM a SK Hamr za zapůjčení umpirů, Yonex – Sport Lubas za zapůjčení auta pro převoz, vrchnímu rozhodčímu Michalu Hubáčkovi, match control Petru Piherovi, rodinám Limanovských, Bíbových, Gerbelových, Svobodových, Maixnerových, Nachtmanových a všem ochotným pomocníkům Štěpánce, Justý, Kláře, Danovi, Míšovi, Jirkovi, Vaškovi či Vládíkovi.

Naše hráče v turnaji vedly trenérky Anežka Limanovská a Dita Marešová, zúčastnili se Agáta Maixnerová, Kristýna Gerbelová, Vladimír Svoboda a Kristián Bíba.

Velkou radost nám udělal mix, ve kterém Kiki s Agátkou došli až pro zlatou medaili. Nejvíce se přitom nadřeli až ve finále, kde hráli napínavé tři sety s párem Červenka-Váňová, ale dokázali otočit jejich průběh a najít síly porazit houževnaté soupeře 17:21 21:8 a 21:19. Vládíka a Kristýnku zastavili právě poražení finalisté, a to už ve druhém kole.

Agi přidala druhé zlato ve dvouhře dívek, kde zejména svými technickými dovednostmi byla opravdovou, nikoli jen nasazenou jedničkou. Ve finále přehrála i běhavou Martinu Czajovou. Stále je však na čem pracovat a vylepšovat směrem k mezinárodní konkurenci a vyšším kategoriím. Velmi jisté singlové výkony předváděla i Kristýna, která prošla bez obtíží do semifinále. Tam podlehla právě Czajové a neprůstřelné taktice nízký míč dozadu a naražený kraťas 😉

Velkou radost nám udělali i kluci. Kiki se dostal do čtvrtfinále a prohrál s motivovaným a hlasitým levákem Miroslavem Teplým. Stejný soupeř zastavil o kolo později i Vládíka, to však pro něj znamenalo bronzovou medaili. Tu si vybojoval po srdnatých výkonech a výhrách nad šikovnými soupeři Šímou a Červenkou. Velká radost z vydařeného turnaje.

Do čtyřhry jsme vyslali jen dva páry, naše hráče spojené navzájem. Agi a Kristýnka se dostaly do semifinále, stejně tak po hezkých výkonech i kluci. Současně hrály tyto dvojice své zápasy na závěr sobotního programu. Holky bohužel těsně podlehly nakonec vítězným Váňové a Weberové, avšak příště jim to klidně mohou vrátit. Kluci sice prohráli první set s Červenkou a Raithelem 21:23, ale nesložili se, změnili taktiku a další dva sety vyhráli. Ve finále se hezky drželi i proti Kyzlíkovi a Teplému, nakonec se však po prohře museli spokojit s druhým místem.

Vynikající medailová bilance je jen závazkem, abychom o naše šikovné hráče dál pečovali a rozvíjeli je. Těšit nás může, stejně tak jako organizace turnaje GPA – o víkendu zkrátka klaplo vše, jak mělo, a hráči si domácí turnaj užili. Related: docker website container, 10 great dachshund mixes, best shampoo for australian shepherd, reputable poodle breeders near ljubljana, dockerfile use environment variables in build, black basset hound puppies for sale near leeds, is shiba inu dead november 2021, male standard poodle weight kg, maltipoo breeder oregon, when do cocker spaniels stop biting, famous boxers from massachusetts, belgian malinois rescue montana, docker sdk for python ansible, spanish water dog puppies michigan, doodleicious goldendoodles,