WhatsApp Image 2023-03-05 at 12.48.48O víkendu 4.-5. března hostila nová sportovní hala v Plzni v Krašovské ulici turnaj GPB kategorie U17. Pod vedením trenéra Vítka Šedi v něm startovala i skupina proseckých badmintonistů a vybojovala si hned několik medailových umístění.

Výsledky: online

Zúčastnili se: Petr Bříza, Veronika Flusserová, Gabriela Frühaufová, Klára Gerbelová, Štěpánka Nýdrlová, Michal Pihera a Filip Titěra.

V mixu naši hráči zůstali bez medaile. Petr se Štěpánkou ale pronikli do čtvrtfinále, kde byli vyřazeni Patzákem a Grednerovou, ostatní páry byly vyřazeny v prvním kole.

Lepší to bylo ve dvouhrách. Štěpánka jako nasazená jednička prošla do semifinále, tam si ale vybral daň její zdravotní stav i dobře hrající soupeřka a byla z toho tedy bronzová medaile. Klára s Gabčou sehrály vyrovnané, ale bohužel neúspěšné zápasy v prvním kole s Burdovou, respektive Skrčenou. Filip pronikl do čtvrtfinále a v něm sehrál tři sety proti pozdějšímu vítězi Strejčkovi. Výborně si vedl Petr, který ve druhém kole vyřadil Klímu a poradil si i ve čtvrtfinále s Kerplem. Po sobotní prohře s Jakubem Raškou se tak mohl radovat z bronzové medaile.

Konečně ve čtyřhrách uhrály čtvrtfinále Klára s Terezou Ševelovou, nad jejich síly byly Fišerová a Mikešová. Veva s Gabčou prohrály už svůj první zápas. Štěpánka s Terezou Grznárovou došly až do finále i přes tři sety s dvojicí Königová-Skrčená. Ve finále však byla úspěšnější českokrumlovská dvojice Fišerová-Mikešová.

Na stříbro holek navázali i kluci. Filip s Petrem prošli až do finále mimo jiné přes páry Horák-Kaplan a Patzák-Slavík. Klímovi se Strejčkem v něm podlehli 19:21 a 26:28 – velká škoda, ale i tak pěkné druhé místo. Related: kaiser anesthesiologist salary, thanks for sharing finger flick, bank of america non customer check cashing limit, mt sac cares act emergency grant, adlerian therapy session script, what happened to west coast choppers, why did jared gilmore leaving ‚once upon a time, beneficios de la luna hoy, chroma prime signature weapon, candace owens for president 2024 odds, is dale ellis monta ellis father, louis partridge and millie bobby brown relationship, new york supreme court citation bluebook, how to get a mount in prodigy without membership, singapore malaysia old railway,