gpbmostVelmi úspěšným turnajem pro prosecké barvy bylo GPB dospělých – Pohár Akademie v Mostě v hale Super Stars. Své disciplíny ovládli Míša Zelinková, Vašek Palán s Adamem Šulcem a Adam s Klárou Šilhavou. K tomu několik druhých a třetích míst doplnilo úspěšný víkend.

Výsledky: online

Zúčastnili se: Václav Palán, Václav Podivín, Vanda Sedláčková, Adam Šrámek, Natálie Stará, Adam Šulc, Ivana Treperová, Šárka Vlášková, Michaela Zelinková

Ve smíšené čtyřhře se naši prosadili až ke zlaté medaili. Adam s Klárou turnaj ovládli bez ztráty setu. Ve finále byli úspěšnější než Míša s Honzou Hubáčkem – a ti o zápas předtím porazili Vaška s Radkou Šilhavou. Dohromady tedy kompletní sbírka zlato pro Adama, stříbro pro Míšu, bronz pro Vaška. Gratulujeme!

Ve dvouhře žen došlo na čistě prosecké finále. Míša a Vanda si v semifinále poradily s Klárou, respektive Radkou Šilhavou, ve finále se po setech 21:10 a 21:18 Míša prosadila ke zlaté a Vanda ke stříbrné medaili.

V ženském deblu si medaili uhrály Vanda s Ivčou, které podlehly v semifinále domácímu páru Brožkovcová-Dobiášová. Mezi muži Vašek s Adamem potvrdili turnajové nasazení jako jedničky a ve finále porazili přemožitele Vency a Ondry Klimeše, dvojici Hubáček-Patera, po třech setech.

Gratulace všem k pěkným výsledkům a kvalitním výkonům.