mladezTaké v posledním únorovém a prvním březnovém víkendu proběhla celá řada turnajů mládeže a dospělých. Podívejte se na přehled výsledků a proseckých úspěchů.

GPC U15 v Mostě

Výsledky: online

Zúčastnili se: Veronika Berková, Kristýna Gerbelová, Marek Nechvátal, Kristýna Zátková

Ve velmi úspěšném turnaji získali zlato v mixu Marek a Kristýnka, Verča ovládla dvouhru, stříbro uhrál Marek v singlu a Verča v mixu, bronz pak Týna v deblu.

GPD U15 ve Vinoři

Výsledky: online

Zúčastnili se: Kristián Bíba, Hana Petrů, Vladimír Svoboda, Antonín Tejkl

Vítězně turnaj GPD zakončil Kiki v mixu s Kozubkovou, druhé místo uhrála Hanka v singlu a Tonda v deblu, třetí pak byl Kiki v singlu, Vládík v mixu a Hanka v deblu.

Letňany Open U9 a U11

Výsledky: online

Zúčastnili se: Jolana Coufalová, Oliver Grygar, Karolína Klubalová, Václav Nidrle, Jakub Římal, Jan Ševčík, Antonín Vrba

Námi pořádaný a skvěle početně obsazený turnaj v minibadmintonu přinesl umístění těsně pod stupni vítězů pro Jolanku, ostatní sbírali zkušenosti a uhráli dílčí sety nebo celé zápasy. Jen tak dál!

GPC U19 v Ivančicích

Výsledky: online

Zúčastnili se: Kryštof Coufal, Lukáš Thor

Kluci se o kategorii výš prosadili výborně – Kryštof uhrál druhé místo v singlu a první spolu s Lukášem v deblu, Lukáš přitom ovládl i další dvě disciplíny, singl a mix s Nelou Fliglovou. Gratulujeme!

GPC dospělých v Jihlavě

Výsledky: online

Zúčastnil se: Lukáš Thor

Lukáš si vybojoval skvělé první místo ve dvouhře mužů, ve finále si poradil s Vojtou Pořízem ve třech setech.

GPC U19 na Skalce

Výsledky: online

Zúčastnil se: Kryštof Coufal

Kryštofovi se podařilo vyhrát čtyřhru po boku Adama Srnce, ve dvouhře si vybojoval po těsné semifinálové porážce třetí místo.

GPC U15 na Kladně

Výsledky: online

Zúčastnili se: Veronika Berková, Daniel Nachtman, Marek Nechvátal, Klára Tvrdíková

Ve vydařeném turnaji naši hráči vyhráli všechny disciplíny: dvouhry Marek a Verča, čtyřhry Marek s Danem a Verča s Klárkou, mix potom Dan s Verčou. Veliká gratulace! Related: bell fibe error 1009f, why did laura hayes leave in the cut tv show, the golf trails at the woodlands, who is latoya london married to, where is tami maida now, real hell house, minecraft 64×32 capes png, band 8 nurse personal statement example, speech rapper net worth, church music ipa calories, jacob wetterling autopsy report, michael hoffman obituary, partisan voting is usually most prominent, noteflight quarter note triplets, blade and sorcery quest apk,Related: wreck on bluegrass parkway today 2021, prestonplayz minecraft server ip address 2020, first 50 digits of pi, nadia berger florida, how to become a non denominational bishop, bayshore shooting today, bradley rose peloton married, the woodlands college park bell schedule, jest: coverage 0, social security disability benefits pay chart 2022, spencer daily reporter arrests, keion henderson family, andrew williams obituary, auburn sorority houses map, uw softball: schedule 2022,