Na poslední letošní turnaj U11 se odcestovalo oddílovým minibusem do Mostu. Oddíl Super Stars připravil celkem pěkný, především na ceny, turnaj nejmladší kategorie. V našem oddílovém složení Berta, Šárka a Vašek se turnaj rozehrál ve skupinách a po té byl vytvořen pavouk a to i s následnými zápasy o konečné pořadí. Šárka i Berta bez zaváhání postoupily do pavouka a tentokrát se do něj vešel z druhého místa i Vašek. Utkání skupin se hrálo na dva sety do patnácti bodů a pak se rozjela utkání na celé zápasy.

Vašek se v osmifinále utkal s Valterem z Teplic a prohrál 5:21 a 9:21. Svému soupeři nestačil především v pohybu a v razanci úderů. V dalším utkání si však vylepšil náladu a vítězstvím nad Uřídilem z Ústí 21:7 a 21:7 si vybojoval celkové páté místo v turnaji.

Šárka se utkala v osmifinálovém zápase s Kozempelovou z Baníku Most. Její soupeřka si však vedla o poznání lépe a po zásluze dovedla utkání do vítězného konce. Výhrou 21:9 a 21:11 odsunula Šárku do závěrečných bojů jen o pořadí. V těch se jí nevedlo podle našich představ a následující zápas s Romovou opět prohrála 21:17 a 21:9. O konečné sedmé místo pak bojovala s domácí hráčkou Štroblovou a vyhrála 21:10 a 21:12.

Bertě se vedlo lépe. Osmifinálový zápas s teplickou Romovou byl od začátku vyrovnaný a musel jsem projít testem nervové soustavy. Nakonec utkání skončilo 22:20, 21:13 a čekalo jí semifinále, s přemožitelkou Šárky, mosteckou Kozempelovou. Po pěkném výkonu si výhrou 21:5 a 21:10 zajistila účast ve finále. To se odehrálo ve značně bouřlivém prostředí. K finále totiž nastoupila s domácí Dobiášovou, které byla vytvořena velká divácká kulisa. Dramatický první set vyhrála a po bouřlivé výměně stran pak utišila davy, když v druhém setu povolila soupeřce pouhých devět míčků. Po výsledku 21:18 a 21:9 tak zíslaka třetí turnajové zlato v ředě.