V sobotu 17. června přivítala naše domácí hala na Proseku naše hráče a jejich rodinné příslušníky, kteří se sešli, aby zakončili sezonu tradičním turnajem čtyřher. V pohodové atmosféře proběhl tradiční turnaj, kde si ve dvou základních skupinách a pavouku všichni báječně zahráli, a nechyběly ani tradiční společenské a doprovodné akce.

V turnaji za účasti celkem 14 dvojic zvítězili Petr a Pepa Břízovi, kteří ve finále porazili Klárku a Adama Šulcovy, třetí místo si vybojovaly Ivča a Zdenka Treperovy. Turnaj precizně odřídila vrchní rozhodčí Kačka.

Účastníci měli během turnaje možnost nahlédnout do klubových kronik a pobavit se nad historickými fotkami, ale také zavzpomínat na mnohé úspěchy, které se za více než padesátiletou existenci oddílu podařilo uhrát.

Díky přípravě a péči Dity Marešové (zahrnující i oblékání poněkud plastového panáka – modela) si mohli na místě zakoupit prosecký merch v rámci výhodných balíčků, které jsou i nadále k dispozici všem našim členům:

PINĎA – mikina + 3x ponožky nebo tričko nebo kšiltovka za 1250,-

PRŮMĚRŇÁK I. – mikina+tepláky+tričko za 2150,-

PRŮMĚRŇÁK II. – mikina+tepláky+3x ponožky za 2150,-

 VELIKÁN – mikina+tepláky+tričko+ponožky+kšiltovka za 2600,-

Pro nákup stačí kontaktovat právě Ditu a domluvit si předání.

V sezoně 2022/23 jsme dosáhli celé řady úspěchů. Ne vždy mají jen podobu medailí – každý hráč, který se zlepšil, kterého badminton bavil, a který se rozhodl mu věnovat svůj volný čas, je pro nás úspěchem, rozšiřující se vzdělání a kvalita práce trenérů nepochybně také a snaha udržet motivující, růstové a bezpečné prostředí pro naše členy prioritou. Ale ani těch medailí nebylo málo, a tak jsme ocenili ty, kdo získali mistrovské tituly, medaile z MČR a především uspěli v soutěžích týmů:

žákovské družstvo U15, které obhájilo titul mistrů ČR

juniorské družstvo U19, které obsadilo 2. místo na MČR

prvoligové družstvo dospělých, které vyhrálo 1. ligu a bojovalo v baráži o extraligu

druholigové družstvo dospělých, které vyhrálo 2. ligu a postoupilo do 1. ligy

Speciální ocenění obdrželi také Lucka Mocková a Kuba Riegr za úspěšný rebranding našeho oddílu a práci na tvorbě našich sociálních sítí.

Pozadu nezůstali ani rodiče a jako významní aktéři v naší organizaci naopak oni poděkovali trenérskému týmu a předali jeho členům pěkné odměny.

Po skončení turnaje pokračovala společenská část posezením v nově otevřeném bistru naší sportovní haly, a tak si někteří protáhli zakončení sezony až do pozdních odpoledních či večerních hodin.