Ve 2. regionální lize startují hned tři dospělé týmy SK Prosek Praha B, C a D. V sobotu 14. ledna bojovaly proti sobě na půdě Králova Dvora a také s domácími soupeři. Nejvíce bodů přineslo čtvrté kolo béčku, ale uspěli i ostatní.

SK Prosek Praha B vedl kapitán Miloslav Beznoska a nastoupili Vanda Sedláčková, Natálie Stará, Tomáš Krajča, Filip Stádník, Renat Yefimov a Jiří Nývlt.
SK Prosek Praha C vedl kapitán Jan Jurka a nastoupili Diana Pražáková, Kateřina Kykalová, Veronika Tvrdíková, Radovan Gregor, Filip Týc, Petr Mazúr a Josef Rákosník.
SK Prosek Praha D vedl kapitán Jan Šnaiberk a nastoupili Karolína Nachtmanová, Jana Flusserová, Gabriela Kuptíková, Evžen a Vlad Stolowitski, Petr Krejčí, Tomáš Orlík a Jiří Zlatník.

Čtvrté kolo znamená, že v osmičlenné skupině začínají odvetná utkání. SK Prosek Praha B měl na programu pouze oddílová „derby“. Proti týmu C to zvládl poměrem 8:0, s déčkem to pak bylo výsledkem 6:2. Mezitím se oběma týmům podařilo naštěstí porazit domácí Sokol Králův Dvůr a připsat tak výhru do průběžné tabulky 2. ligy. V závěrečném souboji céčka a déčka se více dařilo vyššímu týmu C, který zvítězil 5:3.